Pożyczki pozabankowe – BBKL Wrocław

Nasza oferta pożyczek pozabankowych skierowana jest do Klientów, którzy mają problem z uzyskaniem tradycyjnych kredytów bankowych. Stawiamy na rzetelną i uczciwą współpracę, co zdecydowanie wyróżnia naszą firmę na rynku. Na przestrzeni lat zaufało nam już wiele różnego rodzaju instytucji, a także osoby prywatne. Każda pożyczka pozabankowa dobierana jest indywidualnie do potrzeb Klienta.

 

Cechy charakterystyczne pożyczek pozabankowych

Główną cechą charakterystyczną pożyczek pozabankowych jest minimalna ilość wymogów jakie należy spełnić, by je otrzymać. Dostęp do tego rodzaju pożyczek jest bardzo szybki i wygodny, dlatego wiele firm, a także osób prywatnych decyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Dodatkowo pożyczkę pozabankową mogą uzyskać nawet osoby zadłużone i z komornikiem.

 

Pożyczki pozabankowe:

Okres do 48 miesięcy

Możliwość uzyskania pożyczki nawet 25 tysięcy bez zabezpieczeń (do 45 tyś z zabezpieczeniem)

 

Oferta pożyczek pozabankowych BBKL

W naszej ofercie pożyczek pozabankowych znajdują się pożyczki pozabankowe (bez BIK) wieloratnie oraz tzw. „chwilówki”, które udzielane są na krótki okres      (30/60 dni) już za okazaniem dowodu osobistego. Pożyczki bez BIK różnią się od tradycyjnych pożyczek bankowych kryteriami weryfikacji. W przypadku tych pierwszych, jest ona łagodniejsza i szybsza, dzięki czemu pozwala uzyskać wsparcie finansowe w krótszym czasie. Takie rozwiązanie szczególnie sprawdzi się w przypadku osób wpisanych do KRD i rejestru BIK. Zajmujemy się także konsolidacją zobowiązań oraz leasingiem.

Z naszą pomocą mogą uzyskać Państwo szybkie i bezpieczne wsparcie finansowe, co pomoże rozwiązać wszelkie Państwa problemy. W naszej ofercie znajdują się również kredyty bankowe gotówkowe oraz kredyty hipoteczne dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Zapraszamy do kontaktu z firmą BBKL z Wrocławia.

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.